HABERLER & DUYURULAR

2014 Kalıp Avrasya Fuarındayız (4-7 Aralık)

Üretim üssü Bursa’da düzenlenen ve konusunda ülkemizin ve sektörün en önemli fuarı olan Kalıp Avrasya fuarında bizde varız!...

2014 Maktek Fuarındayız (14-19 EKİM)

2023 vizyonunun gerçekleştirilebilmesinde en stratejik sektörler olan makine imalatı ile takım tezgâhları sektörü, önemli bir işbirliğine imza attı...

AUTOLIV

AUTOLIV GEBZE GOSB’de yer alan üretim tesislerinde ACD KABLOSUZ VERi TOPLAMA SİSTEMLERİNİ TERCİH ETTİ.

Dr Oetker

Dünya üzerinde 35 ülkede 3500 ürün çeşidi ve 7000 çalışanı ile gıda sektöründe ürünler üreten Dr. Oetker Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş İzmir Torbalı fabrikasında Üretimden Veri Toplama ve İzleme projesi için ACD KABLOSUZ VERİ TOPLAMA SİSTEMİNİ tercih etti.

Plascam

1983 den bu yana Otomotiv yan Sanayii alanında plastik enjeksiyon üretim faaliyeti gösterenPLASCAM A.Ş. Gebze’de bulunan üretim tesisinde Acd Kablosuz Veri Toplama Sistemi’ni tercih etti. Firmamıza ve ürünlerimize duymuş oldukları güven için teşekkür ederiz.

NESTLE

Nestle Türkiye’de 100 yılı aşkın süredir 40’a yakın markası ve 400’e yakın ürün çeşidi ile faaliyetlerine devam eden Nestlé Bursa Karacabey’de bulunan üretim tesisinde TPM çalışmaları kapsamında Üretimden Veri Toplama projesinde Acd Kablosuz Veri Toplama Sistemi’ni tercih etti.

OPSAN

50 yılı aşkın süredir, başta otomotiv endüstrisi olmak üzere, pek çok sektörde sanayi üretimi alanında faaliyet gösteren Opsan Gebze’de bulunan üretim tesisinde Acd Kablosuz Veri Toplama Sistemi’ni tercih etti.

ŞANMAK

50 yılı aşkın süredir, makine imalat sektöründe araç servis liftlerive otomotiv yan sanayiinde faaliyet gösteren Şanmak Pres Bursa/Çalı organize sanayi bölgesinde bulunan İki üretim tesisinde Acd Kablosuz Veri Toplama Sistemi’ni tercih etti.

Candy Hoover Grup/Süsler

1947’den beri beyaz eşya sektöründe Dünya çapında 9 markası ile faaliyet gösteren CANDY HOOVER GROUP Eskişehir’de bulunan üretim tesisinde Acd Kablosuz Veri Toplama Sistemi’ni tercih etti.